گروه صنعتی آبین پلاست
تولیدکننده نوار و تجهیزات آبیاری قطره‌ای

درباره گروه صنعتی آبین پلاست

با سال ها تجربه و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با رعایت استاندارهای جهانی اقدام به تولید و توزیع نوار آبیاری و تجهیزات آبیاری قطره ای در سطح کشور نموده است.

کارخانه گروه صنعتی آبین پلاست

تولید ملی

صادرات محصولات

ضمانت کیفیت

کشاورزی مدرن

آبیاری مدرن با نوار و تجهیزات آبیاری قطره‌ای

گروه صنعتی آبین پلاست

آبین پلاست از سال 1394 به عنوان تولیدکننده نوار و تجهیزات آبیاری قطره‌ای درعرصه توانمند سازی صنعت کشاورزی، با تمرکز بر بهینه سازی عمل آبیاری گام برداشته است.

مجموعه سپهر پلیمر قطران با تاکید بر دو اصل سهولت کارکرد و قیمت گذاری منصفانه، فناوری نوین تولید محصولات آبیاری را به جهت رفاه حال کشاورزان مورد استفاده قرار داده است.

این گروه تولیدی در راستای تبدیل شدن به بزرگترین بنگاه اقتصادی صنعت لوله و اتصالات پلیمری ایران، محصولات خود را بر اساس نیاز مشتریان و فرصت های موجود در عرصه کشاورزی، همراه با خدمات حرفه ای روانه بازار می کند.

این مجموعه با تکیه بر الطاف الهی و تلاش های شبانه روزی ،نام خود را در صنعت تولید لوله و اتصالات پلیمری در کنار برترین ها نمایان کرده است.

شرکت سپهر پلیمر قطران با بکار گیری 12 خط تولید فعال، ماهانه 36 هزار رول نوار تیپ آبیاری قطره ای تولید و با نام تجاری آبین پلاست محصول خود را به کشاورزان زحمتکش ایرانی و غیر ایرانی ارائه می کند.

صادرات محصولات

آبین پلاست با اخذ مجوز صادرات به عنوان یک شرکت مستقل با بررسی بازارهای هدف، در زمینه صادرات به کشورهای حاشیه فعال است.

حضور در بازار عراق، قطر، گرجستان، پاکستان، روسیه، ترکیه و تاجیکستان به عنوان سرآغاز تعاملات تجاری این شرکت با کشورهای حوزه CIS می‌باشد.

امید است که در مسیر رسیدن به اهداف خود​

با تلاش و پشتکار و تکیه بر تکنولوژی روز دنیا، دریچه ای جدید از پیشرفت را به صنعت کشاورزی بگشائیم.

3.4/5 - (5 امتیاز)